• Cup - představení

  Představení projektu

  místo konání: park Višňovka, ulice Pod Šancemi, Praha 9

  Bike Ranch team o.s.  má závodní okruh, který  vybudoval  v tomto parku na základě smlouvy  v pronájmu od Magistrátu hlavního města Prahy od poloviny roku 2014.

   

  Náš záměr:   Oživit historii cyklistiky na tradičním místě v Praze. Dříve se zde konaly závody v cyklokrosu a později i na horských kolech. Umožnit sportování nejenom pražanům v kdysi populární cyklistické lokalitě. Vytvořit variabilní tratě, které bude možno měnit a tím zvýšit jejich atraktivnost nejen pro závody, ale i pro širokou veřejnost.

  Pořádat zde závody, které nebudou rozlišovat závodníky podle věku, ale podle jejich výkonnosti. Očekáváme tím zvýšení zájmu a atraktivity i pro méně zdatné sportovce.  Ti pak mohou v tomto systému závodit s podobně fyzicky zdatnými soupeři. Postupně tak chceme vybudovat pražskou ligu podobnou například Hanspaulské lize v kopané. Nejlepší z jednotlivých soutěží by postupovali a naopak ti nejslabší by sestupovali.  Bude pořád o co hrát.

  Celá soutěž se bude vyvíjet podle zájmu sportovců. Hlavně tedy jejich počtu. Předpokládaná kapacita okruhu je cca 30-50 závodníků na jednu výkonnostní ligu. Do jednoho závodního odpoledne se nám vejde 6 závodů, takže jsme pro tento rok připraveni na cca 300 lidí. Pokud by bylo zájemců o závod víc, byli bychom připraveni přidat další závodní den.


 • GENERÁLNÍ SPONZOŘI
    
  praha

   mč Praha 9 kellys
    

    
    
  MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    
  MTBS
    
    
  HLAVNÍ PARTNEŘI

    
    COFIDIS
    
  ICA
   
    
    
  SPONZOŘI
    
  PRAŽSKÉ SLUŽBY

   
   penam
    


    
   etc media BBB
    


  alfimex
  silvini
    
  opravy karbonu
    
  SPIUK
   
   ANESTA 
   SÝKORA CYKLODRESYHORNÍ POČERNICE
   BAU-CONST
    
  SAPIM