• 23.4.2017

    Dětské závody

    JménoRočníkKlub
    Kačka Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Kuba Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Tadeas Cerny 2009 Kellys Bikeranch
    Eva Brožová 2007
    Jan Perner 2010
    Ondřej Ciboch 2009
    Babeta Sluková 2011 SK Velo Praha
    Klotylda Sluková 2009 SK Velo Praha
    Tomáš Novotný 2008
    Andrea Freudlová 2011 SK VELO Praha
    David Freudl 2009 SK VELO Praha
    Alex Vrána 2012
    Ella Vránová 2010
    Jan Jachym Prochazka 2013
    Stěpán Hanák 2008 SK Velo Praha
    Martin Kmit 2011
    Jan Kubíček 2009 SK Velo Praha
    Barbora Kubíčková 2011 SK Velo Praha
    Lukáš Matějka 2009 SK Velo Praha
    Karla Vachutová 2011 SK Velo Praha
    Adrian Schram 2007 SK Velo Praha
    Jan Kratochvíl 2011

    Liga A

    JménoRočníkKlub
    Marek Lekeš 1979 AC Sparta Praha Cycling
    David Jarý 1998 Johnson Controls aš Mladá Boleslav
    Petr Novotný 1981 Amulet Rohozec Team
    Jan Bartůněk 1994 Symbio+BMC
    Michal Vlachovský 1987
    Petr Souček 1999 BIKEMARAST team
    Milan Hanyk 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ

    Liga B

    JménoRočníkKlub
    Jakub Bacílek 2001 Sk velo praha
    Bumbálek František 1973 SYMBIO + BMC
    Lukáš Ouzký 1993 KC Kutná Hora
    Jakub Kučera 1973 Symbio+BMC
    Luboš Kluch 2000 Kellys BikeRanch team
    Ondřej Karnet 1984 CykloVAPE Racing Team
    Radek Solařík 1990

    Liga C

    JménoRočníkKlub
    Vojtech Jursa 2002 SK Velo Praha
    Matěj Charousek 2002 SK Velo Praha
    Miloš Brecher 1962 SK Velo
    Šimon Brecher 2001 SK Velo
    Milan Senft 1972
    Petr Hanák 1974 SK Velo Praha
    Karel Jangl 1963
    Jan Kubát 1978
    Jan Kubát 1978 Dexter cycling
    Vlastimil Firman 1968 Kärcher

    Liga D

    JménoRočníkKlub
    Zuzana Schedová 1987 Kellys Bikeranch Team
    Monika Kyselová 1979 Damy na kole
    František Šlesingr 1979
    Kateřina Hrubá 1978
    Mira Haba 1971 Krejcarek Cotton Club
    David Nádvorník 1968 Bikemarast
    František Hrstka 1978 KH Tour - BH Bikes team
    Radka Halšková 1986

    Liga žáků do 14 let

    JménoRočníkKlub
    Patrik Černý 2004 SK Velo Praha
    Daniel, Třeček 2007 SK Velo Praha
    Klára, Třečková 2007 SK Velo Praha
    Filip Brecher 2004 SK Velo
    Marek Vandírek 2005
    Ondřej Matějka 2003 SK Velo Praha
    Vojtěch Bláha 2003 SK Velo Praha
    Adam Vachuta 2007 SK Velo Praha

    Nezařazeno

    JménoRočníkKlub
    Kuba, Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Kačka, Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Bartolomej Cerny 2007 Kellys Bikeranch
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha

    14.5.2017

    Dětské závody

    JménoRočníkKlub
    Metoděj Beránek 2012
    Dalimil Beránek 2008
    Magdaléna Drbohlavová 2012 Bikeclinic Junior Team
    Lukáš Barcal 2013
    Eva Brožová 2007
    Patrik Doležal 2014
    Andrea Freudlová 2011 SK VELO Praha
    David Freudl 2009 SK VELO Praha
    ELIŠKA PAVLŮ 2008 KELLYS BIKE RANCH
    Aneta Daňková 2009 Kovo Praha
    Šimon Strakatý 2010 BSK racing
    Michal Studnička 2012 Nářez z Řeže
    Lucie Hejnalova 2013
    Jakub Hejnal 2008
    Natálka Rezková 2011 Kona Cycling Point
    Tobiáš Rezek 2014 Kona Cycling Point
    Jan Jachym 2013
    Martin Kmit 2011
    Adam Havlíček 2010 -
    Kačka Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Tadeas Cerny 2009 Kellys Bikeranch
    Matylda Burešová 2008 Opuštěné ventilky
    Beáta Burešová 2010 Opuštěné ventilky
    Benjamin Bureš 2012 Opuštěné ventilky
    Lukáš Matějka 2009 SK Velo Praha
    Karla Vachutová 2011 SK Velo Praha

    Liga A

    JménoRočníkKlub
    Zdeněk Oupic 1993 SportRaces - Isaac team
    Lukáš Ouzký 1993 KC Kutná Hora
    Petr Souček 1999 BIKEMARAST team
    Milan Hanyk 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ

    Liga B

    JménoRočníkKlub
    Tomáš Drbohlav 1977 Bats Kralupy
    Miroslav Onderka 1983 Kola Smíchov
    Daniel Vágner 1973 CykloVape racing team
    Petr Novotný 1981 Amulet Rohozec Team
    Bumbálek František 1973 SYMBIO + BMC
    Jakub Kučera 1973 Symbio+BMC
    Radek Solařík 1990

    Liga C

    JménoRočníkKlub
    Marek Beníšek 1973 Bike ranch team
    Václav Pudil 1964
    Petr Vališ 1972 BeVa Bike Benešov
    martin Strakatý 1976 BSK racing
    Petr Rezek 1974 Kona Cycling Point
    Matěj Charousek 2002 SK Velo Praha
    David Hojda 1989
    Jiří Svoboda 1980 MTBCrossCountry.com
    Milan Lávička 1968
    Adam Lávička 2002
    Matěj Reiser 1996 Kellys Bike Ranch Team
    Karel Jangl 1963
    Jan Kubát 1978
    Jan Kubát 1978 Dexter cycling
    Vlastimil Firman 1968 Kärcher

    Liga D

    JménoRočníkKlub
    Petr Susík 1986
    Jakub Pavlič 19.12.1988 Mtb/Enduro Prague
    Kateřina Hrubá 1978
    Marek Vais 1988
    Jakub Bacílek 2001 Sk velo praha
    Zuzana Schedová 1987 Kellys Bikeranch Team
    Monika Kyselová 1979 Damy na kole
    František Šlesingr 1979
    David Nádvorník 1968 Bikemarast
    František Hrstka 1978 KH Tour - BH Bikes team
    Radka Halšková 1986

    Liga žáků do 14 let

    JménoRočníkKlub
    Hynek Balík 2006 kroužek KOVO Praha
    Adrian Schram 2007 SK Velo Praha
    Jan 2006 BSK Racing Junior
    Vojtěch Němec 2007 Kovo Praha
    Filip Cingroš 2006 BSK racing
    Vendula Strakatá 2007 BSK racing
    Jan Hejnal 2006
    Antonin Stejskal 2005
    Kuba Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Patrik Černý 2004 SK Velo Praha
    Marek Vandírek 2005
    Ondřej Matějka 2003 SK Velo Praha
    Vojtěch Bláha 2003 SK Velo Praha
    Adam Vachuta 2007 SK Velo Praha

    Nezařazeno

    JménoRočníkKlub
    Veronika Třešňáková 2012
    Jan Třešňák 2009
    Václav Třešňák 2005
    Martin Sahánek 1998 BIKEMARAST team
    Anna Dingová 2006 BSK Racing
    Jan Dinga 2010 BSK Juniors
    Vojtech Jursa 2002 SK Velo Praha
    Igor Beznosov 1967 BeVa Bike Benesov
    Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike centrum Radotín
    Filip Brecher 2004 SK Velo
    Šimon Brecher 2001 SK Velo
    Štěpán Volný 2007
    Jan Petrov 2006 SK VelonPraha
    Miloš Brecher 1962 SK Velo
    Ondra Maly 1984
    Babeta, Slukova 2011 SK VELO Praha
    Klotylda, Slukova 2009 SK VELO Praha
    Johana Čermáková 2013
    Denis Čermák 2010 ADASTRA Sokol Veltěž
    Ján Janočko 1982 Ski a Bike Centrum Radotín
    Dominik Kukla 2007
    Jan Perner 2010
    Matěj Sedlecký 2011
    Adam Sedlecký 2005 Adastra Sokol Veltěž
    Jakub Studnička 2008 Nářez z Řeže
    Bartolomej Cerny 2007 Kellys Bikeranch
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha

    11.6.2017

    Dětské závody

    JménoRočníkKlub
    Kačka Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Tadeas Cerny 2009 Kellys Bikeranch
    Matylda Burešová 2008 Opuštěné ventilky
    Beáta Burešová 2010 Opuštěné ventilky
    Benjamin Bureš 2012 Opuštěné ventilky
    Lukáš Matějka 2009 SK Velo Praha
    Karla Vachutová 2011 SK Velo Praha
    Šimon Strakatý 2010 BSK racing
    Patrik Kucera 2014
    Jan Perner 2010
    Martin Kmit 2011
    Filip Pešan 2008
    Timothy Blažek 2013
    Nikolas Jan Blažek 2015
    Babeta Sluková 2011 SK Velo Praha
    ADAM HAVLÍČEK 2010 -
    Jan Jachym Prochazka 2013
    Eliška Mohoutová 2015 tvrdej chleba
    Dominik Hřebejk 2007 Expres CZ Scott Team
    Tomáš Hřebejk 2008 Expres CZ Scott Team
    Martin Kubín 2014
    Agáta Cibulková 2010 Truxxxik Cycling
    Pavla Kratochvílová 2009 zatím ne, ale ráda by do Bikeranch klubu
    Linda Kratochvílová 2012 -
    Julie Kozlová 2011
    Vilém Kozel 2013
    Eva Vejmelková 2013
    Jan Dinga 2010 BSK Racing Juniors
    Čeněk Jůzl 2009 KOVO Praha
    Magdaléna Drbohlavová 2012 Bikeclinic Junior Team
    Adéla Šlesingrová 2013

    Liga A

    JménoRočníkKlub
    Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike centrum Radotín
    Zdeněk Oupic 1993 SportRaces - Isaac team
    Daniel Vágner 1973 CykloVape racing team
    Luboš Kluch 2000 Kellys BikeRanch team
    Milan Hanyk 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
    Milan Vopat 1999 TJ Stadion Louny
    Jaroslav Rubeš 1976
    Martin Hajný 1986 Cyklotrenink.com
    Michael Kubín 1993 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS

    Liga B

    JménoRočníkKlub
    Petr Novotný 1981 Amulet Rohozec Team
    Bumbálek František 1973 SYMBIO + BMC
    Lukáš Ouzký 1993 KC Kutná Hora
    Jakub Kučera 1973 Symbio+BMC
    Petr Souček 1999 BIKEMARAST team
    Jan Kubát 1978 Dexter cycling
    Radek Solařík 1990
    Milan Vopat 1973
    Jiří Kostelecký 1991
    Václav Rejman 1988
    Tomáš Drbohlav 1977 Bats Kralupy

    Liga C

    JménoRočníkKlub
    Matěj Reiser 1996 Kellys Bike Ranch Team
    Karel Jangl 1963
    Jan Kubát 1978
    David Nádvorník 1968 Bikemarast
    Ondřej Karnet 1984 CykloVAPE Racing Team
    Luděk Bujalský 1984 -
    Vlastimil Firman 1968 Kärcher
    Frantisek Kadlecek 1974 bajker.eu
    Martin Strakaty 1976 BSK racing
    Igor Beznosov 1967 BeVa Bike Benešov
    Pavel Kratochvíl 1967 -
    Ondřej Švec 1986 Dexter Cycling
    Matěj Charousek 2002 SK Velo Praha
    Petr Vališ 1972 BeVa Bike Benešov
    Marek Lekeš 1979 AC Sparta Praha cycling
    Václav Zimmel 1978 Dexter Cycling
    Kryštof Revák 1996 Bikez.cz

    Liga D

    JménoRočníkKlub
    Petr Susík 1986
    Zuzana Schedová 1987 Kellys Bikeranch Team
    Monika Kyselová 1979 Damy na kole
    František Šlesingr 1979
    František Hrstka 1978 KH Tour - BH Bikes team
    Radka Halšková 1986
    Petr Kralicek 1953 Brezi EU
    Marek Vais 1988
    Libor Mohout 1984 tvrdej chleba
    Petr Vocetka 2000
    Petr Mečíř 1974
    Marek Mečíř 2000

    Liga žáků do 14 let

    JménoRočníkKlub
    Kuba Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Patrik Černý 2004 SK Velo Praha
    Marek Vandírek 2005
    Ondřej Matějka 2003 SK Velo Praha
    Vojtěch Bláha 2003 SK Velo Praha
    Adam Vachuta 2007 SK Velo Praha
    Vendulka Strakatá 2007 BSK racing
    Matyáš Janitor 2006 MRK TEAM
    Antonín Jura 2006 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
    Antonín Jura 2006 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
    Michaela Tesařová 2005 ck bítovská, scm kovo
    Klotylda Sluková 2009 SK Velo Praha
    Barbora Truhlářová 2010
    Tereza Cibulková 2006 Bikeclinic Junior Team
    Adrian Schram 2007 SK Velo Praha
    Jan Novotný 2006 BSK Racing Juniors
    Lukáš Rejchrt 2006 Dukla Praha
    Martin Zoul 2007 BSK racig
    Anna Dingová 2006 BSK Racing Juniors
    Balík Hynek 2006 KOVO Praha
    Štěpán Brumovský 2007
    Naxera Václav 2005 Sk Velo Praha
    Klára Třečková 2007 SK Velo Praha
    Daniel Třeček 2007 SK Velo Praha

    Nezařazeno

    JménoRočníkKlub
    Barbora Truhlářová 2010
    Bartolomej Cerny 2007 Kellys Bikeranch
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Filip Brecher 2004 SK Velo
    Eva Brožová 2007
    Wiesner Rudolf 2014 Ferybike
    Matyáš Wiesner 2012 Ferybike

    13.8.2017

    Dětské závody

    JménoRočníkKlub

    Liga A

    JménoRočníkKlub

    Liga B

    JménoRočníkKlub

    Liga C

    JménoRočníkKlub

    Liga D

    JménoRočníkKlub

    Liga žáků do 14 let

    JménoRočníkKlub

    Nezařazeno

    JménoRočníkKlub
    Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike centrum Radotín
    Petr Susík 1986
    Zdeněk Oupic 1993 SportRaces - Isaac team
    Matěj Reiser 1996 Kellys Bike Ranch Team
    Kačka Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Kuba Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Tadeas Cerny 2009 Kellys Bikeranch
    Daniel Vágner 1973 CykloVape racing team
    Patrik Černý 2004 SK Velo Praha
    Zuzana Schedová 1987 Kellys Bikeranch Team
    Petr Novotný 1981 Amulet Rohozec Team
    Bumbálek František 1973 SYMBIO + BMC
    Lukáš Ouzký 1993 KC Kutná Hora
    František Šlesingr 1979
    Marek Vandírek 2005
    Karel Jangl 1963
    Luboš Kluch 2000 Kellys BikeRanch team
    Petr Souček 1999 BIKEMARAST team
    David Nádvorník 1968 Bikemarast
    Jan Kubát 1978 Dexter cycling
    Ondřej Karnet 1984 CykloVAPE Racing Team
    Milan Hanyk 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
    Matylda Burešová 2008 Opuštěné ventilky
    Beáta Burešová 2010 Opuštěné ventilky
    Benjamin Bureš 2012 Opuštěné ventilky
    Luděk Bujalský 1984 -
    Radek Solařík 1990
    Ondřej Matějka 2003 SK Velo Praha
    Lukáš Matějka 2009 SK Velo Praha
    Vojtěch Bláha 2003 SK Velo Praha
    František Hrstka 1978 KH Tour - BH Bikes team
    Adam Vachuta 2007 SK Velo Praha
    Karla Vachutová 2011 SK Velo Praha
    Vlastimil Firman 1968 Kärcher
    Radka Halšková 1986
    Milan Vopat 1999 TJ Stadion Louny
    Milan Vopat 1973
    Bartolomej Cerny 2007 Kellys Bikeranch
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Antonín Jura 2006 Expres cz Scott team Kolín
    Ondřej Švec 1986 Dexter Cycling
    Vendula strakatá 2007 BSK racing
    Šimon Strakatý 2010 BSK racing
    Vendula Strakatá 2007 BSK racing
    Richard Čegan 2014

    10.9.2017

    Dětské závody

    JménoRočníkKlub

    Liga A

    JménoRočníkKlub

    Liga B

    JménoRočníkKlub

    Liga C

    JménoRočníkKlub

    Liga D

    JménoRočníkKlub

    Liga žáků do 14 let

    JménoRočníkKlub

    Nezařazeno

    JménoRočníkKlub
    Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike centrum Radotín
    Matěj Reiser 1996 Kellys Bike Ranch Team
    Kačka Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Kuba Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Tadeas Cerny 2009 Kellys Bikeranch
    Daniel Vágner 1973 CykloVape racing team
    Patrik Černý 2004 SK Velo Praha
    Zuzana Schedová 1987 Kellys Bikeranch Team
    Petr Novotný 1981 Amulet Rohozec Team
    Bumbálek František 1973 SYMBIO + BMC
    Lukáš Ouzký 1993 KC Kutná Hora
    Monika Kyselová 1979 Damy na kole
    František Šlesingr 1979
    Marek Vandírek 2005
    Karel Jangl 1963
    Luboš Kluch 2000 Kellys BikeRanch team
    Petr Souček 1999 BIKEMARAST team
    David Nádvorník 1968 Bikemarast
    Jan Kubát 1978 Dexter cycling
    Ondřej Karnet 1984 CykloVAPE Racing Team
    Milan Hanyk 1984 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
    Matylda Burešová 2008 Opuštěné ventilky
    Beáta Burešová 2010 Opuštěné ventilky
    Benjamin Bureš 2012 Opuštěné ventilky
    Luděk Bujalský 1984 -
    Radek Solařík 1990
    Ondřej Matějka 2003 SK Velo Praha
    Lukáš Matějka 2009 SK Velo Praha
    Vojtěch Bláha 2003 SK Velo Praha
    František Hrstka 1978 KH Tour - BH Bikes team
    Adam Vachuta 2007 SK Velo Praha
    Karla Vachutová 2011 SK Velo Praha
    Vlastimil Firman 1968 Kärcher
    Radka Halšková 1986
    Bartolomej Cerny 2007 Kellys Bikeranch
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Antonín Jura 2006 Expres cz Scott team Kolín

    8.10.2017 (Finále)

    Dětské závody

    JménoRočníkKlub
    Karla Vachutová 2011 SK VELO PRAHA
    Agáta Cibulková 2010 FOR BIKES CYCLING Team
    David Freudl 2009 SK VELO Praha
    Andrea Freudlová 2011 SK VELO Praha
    Martin KMIT 2011
    Štěpán Volný 2007
    Marek
    Michal, Bradáč 2006 FOR BIKES cycling team
    Magdaléna Drbohlavová 2012 Bats Kralupy
    Max Vedral 2008 Kellys Bikeranch
    Jakub Naňko 2008 SK VELOPRAHA
    Matouš Synek 2008 LOKO Beroun
    Vojta Synek 2009 LOKO Beroun
    Jakub Čech 2008
    Matyáš, Zdrha 2008
    Eliska, Zdrhova 2011
    Adéla Šlesingrová 2013
    František Balín 2008
    Jakub Studnička 2008 Nářež z Řeže
    Michal Studnička 2012 Nářez z Řeže
    Šimon Zilvar 2008 Nářez z Řeže
    Klára, Třečková 2007 SK Velo Praha
    Daniel, Třeček 2007 SK Velo Praha
    Petr Závora 2011

    Liga A

    JménoRočníkKlub
    Milan, Hanyk 1984 BMC CZ Racing team
    Daniel, Bradáč 1972 FOR BIKES cycling team
    Michal Bubílek Kellys Bikeranch Team
    Michal Vlášek Kellys Bikeranch Team
    Matouš Ulmann Česká Spořitelna - Accolade
    Kristián Hynek 1980 TOPEAK ERGON RACING TEAM
    Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike Centrum Radotín
    Martin 1997 BTK EURO BIKE Praha

    Liga B

    JménoRočníkKlub
    Petr Petrilak 1995 24team
    Jan Rambousek 1976 Joachym MTB
    Petr Fabián 1987 SCM Kovo Praha
    Petr Rezek 1974 KONA CYCLING POINT
    Radek Solařík 1990
    Petr Tindel 1972 cyklosvitilny.cz
    Tomáš Drbohlav 1977 Bats Kralupy
    Petr Bican Kellys Bikeranch Team
    Lukáš Synek 1980
    Igor Beznosov uvolnění a relaxaci pro obnovení vitality vhodný při nespavosti a stresu pro udržení dobrého zdravotního stavu Výrobek je určen pro žen 1967 BeVa Bike Benesov
    Jan Kubát 1978 Dexter cycling
    Marek Slavíček 1990 Kellys Bikeranch team

    Liga C

    JménoRočníkKlub
    Marek Beníšek 1973 Bike ranch Team
    Petr Pražák 1971 Slévárna Suchomel
    Petr Vališ 1972 BeVa Bike Benešov
    Jan Soukup 1989 FBC Spartak Rokytnice n/J
    Lucie Hamanová Kellys Bikeranch Team
    Lukáš Šmigelský Kellys Bikeranch Team
    Miloš Vedral 1958 Bikepart.cz

    Liga D

    JménoRočníkKlub
    Leona Křesáková 1974
    Monika 1979
    Kateřina Mertenová Kellys Bikeranch Team
    Jan Trnavský 1984
    Pavel,Zdrha 1975
    František Šlesingr 1979

    Liga žáků do 14 let

    JménoRočníkKlub
    Adam Vachuta 2007 SK VELO PRAHA
    Tereza Cibulková 2006 FOR BIKES Cycling Team
    Michaela Tesařová 2005 CK Bítovská
    Václav, Naxera 2005 SK Velo Praha
    Adam, Bradáč 2006 DUKLA Praha
    Štěpán Tindel 2001 CYKLOSVITILNY.CZ
    Vojtěch Jursa 2002 SK Velo

    Nezařazeno

    JménoRočníkKlub
    Lukáš Hofman 1991 Ski a Bike centrum Radotín
    Matěj Reiser 1996 Kellys Bike Ranch Team
    Kačka Kecová 2010 Bikeclinic Junior Team
    Kuba Kec 2007 Bikeclinic Junior Team
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Tadeas Cerny 2009 Kellys Bikeranch
    Daniel Vágner 1973 CykloVape racing team
    Patrik Černý 2004 SK Velo Praha
    Monika Kyselová 1979 Damy na kole
    Marek Vandírek 2005
    Luboš Kluch 2000 Kellys BikeRanch team
    lhgib 1992
    Kristián Hynek 1980 Česká spořitelna – Specialized MTB team
    Klára Třečková 2007 SK Velo Praha
    Vaclav Prochazka 2014
    Ondřej Karnet 1984 CykloVAPE Racing Team
    Matylda Burešová 2008 Opuštěné ventilky
    Beáta Burešová 2010 Opuštěné ventilky
    Benjamin Bureš 2012 Opuštěné ventilky
    Ondřej Matějka 2003 SK Velo Praha
    Lukáš Matějka 2009 SK Velo Praha
    Vojtěch Bláha 2003 SK Velo Praha
    Adam Vachuta 2007 SK Velo Praha
    Karla Vachutová 2011 SK Velo Praha
    Milan Vopat 1999 TJ Stadion Louny
    Milan Vopat 1973
    Bartolomej Cerny 2007 Kellys Bikeranch
    Tereza Černá 2009 SK Velo Praha
    Antonín Jura 2006 Expres cz Scott team Kolín